Adresa:

Penzion Atika
Jiraskova 683/4
Cheb 35002
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Penzion Atika ubytovanie Cheb Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 16 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

 Penzion Atika / ubytovanie Cheb

Penzion Cheb Atika
Penzión Atika sa nachádza neďaleko historického centra mesta Cheb, v pokojnom prostredí stranou od rušných dopravných tepien. Je vhodný pre rodinnú dovolenku aj pre služobné cesty.

Cheb Penzion Atika ubytovanie
Vo vkusne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách na Vás dýchne domáca atmosféra. Súčasťou vybavenia je aj vlastné sociálne zariadenie a televízor so satelitným príjmom.

Služby penziónu Atika
Penzión Atika má pre svojich hostí pripravených 15 lôžok s možnosťou prístelky. Ubytovaní hostia môžu využiť aj bazén alebo saunu. K dispozícii je parkovisko. Stravovanie zabezpečuje štýlová reštaurácia s letnou terasou a s grilovaním.

Ubytovanie v Chebe penzión Atika reštaurácia
Príjemné posedenie v štýlovej reštaurácii s krbom je možné prestriedať s romantickými chvíľami strávenými na letnej terase. V restaurantu Atika si môžete vychutnať hotové a minútkové jedlá českej i medzinárodnej kuchyne, veľký výber pohárov, nealkoholické aj alkoholické nápoje. Čapujú tu Budejovický Budvar. V reštaurácii je k dispozícii 25 miest, na terase s grilom 25 - 30 miest, sú oddelení fajčiari a nefajčiari. Reštaurácia je otvorená denne od 10:00 do 22:00 hod.

Dovolenka v Chebe ubytovanie penzión Atika turistika
Mesto Cheb sa nachádza neďaleko hranice s Nemeckom a leží na terasovitej vyvýšenine na pravom brehu rieky Ohre. V blízkom okolí penziónu môžete navštíviť okrem iného tieto pamiatky a zaujímavosti Chebska: Chebský hrad, ktorý je jediným reprezentantom stavebného typu cisárskych falci v Českej republike. Historické námestie Kráľa Jiřího z Podebrad so skupinou kupeckých domov zvaných Špalíček. Kostol sv. Mikuláša v Chebe. Rozhľadňu Salingburg vo Františkových Lázňach. Vodné nádrže Skalka a Jesenice s plážou.
Penzion Cheb Atika - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Cheb Atika - hotel má reštauráciuPenzion Cheb Atika - k dispozícii letná terasaPenzion Cheb Atika - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Cheb Atika - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Cheb Atika - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Cheb Atika - Izby s vlastnou toaletou